Коментари на: Бойко Рашков: Щом президентът е казал, че трябва да има осветляване ще има такова https://vihrogon.bg/bojko-rashkov-shtom-prezidentat-e-kazal-che-trjabva-da-ima-osvetljavane-shte-ima-takova/ Сайтът на свободния дух Wed, 12 May 2021 09:24:06 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Георги Иванов https://vihrogon.bg/bojko-rashkov-shtom-prezidentat-e-kazal-che-trjabva-da-ima-osvetljavane-shte-ima-takova/#comment-23831 Wed, 12 May 2021 09:24:06 +0000 https://vihrogon.bg/?p=98183#comment-23831 ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ РИВИЗИЯ НАНА УПРАВЛЕНИЕТО НА Б. БОРИСОВ И СЕ ПОТЪРСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА ТОВА КОЕТО СА ВЪРШИЛИ.ДА СЕ ПРЕРАЗГЛЕДА ДЕЛОТО НА ДЕСИСЛАВА ИВОНЧЕВА И СЕ ОСВОБОДИ.

]]>