Коментари на: Бойко Борисов от джипа: Няма никакъв шанс в следващата година да тръгне икономиката https://vihrogon.bg/bojko-borisov-ot-dzhipa-njama-nikakav-shans-v-sledvashtata-godina-da-tragne-ikonomikata/ Сайтът на свободния дух Sat, 05 Sep 2020 19:37:39 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/bojko-borisov-ot-dzhipa-njama-nikakav-shans-v-sledvashtata-godina-da-tragne-ikonomikata/#comment-20196 Sat, 05 Sep 2020 19:37:39 +0000 https://vihrogon.bg/?p=84437#comment-20196 Ами като не можеш ,да оправиш икономиката-подавай оставка и да те няма,мутро мършава!

]]>