Бойко бесен на шефа на АПИ: Отиваш и като глашатай викаш „Няма да има винетки“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Първият въпрос на Бойко Борисов в началото на заседанието на Министерски съвет беше дали шефът на АПИ Георги Терзийски е тук.
„Защо ми правите номерца?“, зададе въпрос ядосано премиерът.
„Нали знаеш колко бързо се разправям с вас? Как може да изкарвате хората за някаква пълна глупост? Как може от Банкя, от Нови Искър да плащат винетки? На изборите за София те гласуват ли за кмет на София? Репетирате колко бързо ще ви оправя ли? Сега отиваш и заставаш във всеки център на населено място около София, заставаш на площада и викаш като глашатай – няма да има винетки. Викаш по три пъти. Ясно? Ако още веднъж ме накараш да се задъхам така преди Министерски съвет, ще бъде критично“, каза Борисов на Терзийски.
Няма да допусна поредни протести заради винетките. Разпоредих незабавни мерки от страна на АПИ, така че хората от населените места около София да не плащат за винетки. Те са част от града. Още днес хората трябва да бъдат информирани, че няма да е нужно да си купуват винетки.

Тя беше гаджето на Камен Воденичаров, после животът й се обърна
БТВ на живо
Битка на поколенията в „Черешката на тортата“
Преслава: Подозират ме, че съм ромка или цоцоманка
Сашо Кадиев с шокиращи разкрития за ниските заплати на колегите си
Wizz Air стартира директни полети от София до Палермо и Тирана

Няма коментари