Благой Георгиев си татуира Златка и заличи всички бивши
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка инстаграм
Най-новата татуировка на Благой Георгиев е с името на последната жена в живота му. Тези дни Джизъса и Златка Райкова отпразнуваха втората си годишнина. Но не от сватбата, а от момента, в който станали гаджета. Това е причината Георгиев да даде израз на топлите си чувства под формата на нов татус, пише в. „Телеграф”.
Бившият ни футболен национал открай време е познат със страстта си към надписите по тялото. Няма жена в живота му, която да не може да открие името по кожата му. Или поне доскоро беше така. През последните месеци Благо се погрижи да заличи всички бивши. Вече не от сърцето си, но от себе си. Заличена е татуировката, посветена на Христина. Тя е майка на двете му най-големи деца и може би първата истинска любов за мачото.
Няма я вече и татарката, която също дари Благо с рожба. С нея нещата набързо се разсъхнаха. Както изчезна и татусът.
На тяхно място се появи името на общото им със Златка дете – Благой-младши. А сега ред дойде и на самата Златка.
Половинката му не му остана длъжна. По повод годишнината им тя наводни онлайн пространството с лигави послания и похвали. Според думите ѝ Благо е по-по-най. И баща, и любов, и всичко. Поне ще е така, докато я има татуировката.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората
Хората питат: Страх или срам бяха причините Борисов да не отиде на консултации
Ядосаха Бойко Борисов с въпроси за боклука в София

Няма коментари