Бенатова: Кметът на Нова Загора (ГЕРБ), който ръсеше пътя със захар против уроки, евоюлира. Сега избива телефони
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

снимка Фейсбук/Miroluba Benatova
Кметът на Нова Загора (ГЕРБ), който ръсеше пътя със захар против уроки, тия дни избива телефони от ръцете на общински съветници. Еволюция. Видеото от ситуацията може да бъде видяно в постинга, който споделям.
Това коментира на фейсбук страницата си Миролюба Бенатова.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари