Коментари на: Бареков окупира централата на Христо Иванов https://vihrogon.bg/barekov-okupira-centralata-na-hristo-ivanov/ Сайтът на свободния дух Thu, 20 Aug 2020 06:16:50 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Ламята Спаска https://vihrogon.bg/barekov-okupira-centralata-na-hristo-ivanov/#comment-19783 Thu, 20 Aug 2020 06:16:50 +0000 https://vihrogon.bg/?p=83767#comment-19783 точно пък тоя ли прошляк тръгна да задава въпроси от името на обикновените хора?! и той е същият като тези,срещу които говори!!или забравя,че хората го познават и знаят какво представлява всъщност!уж защитник на хората,а и той се бори за кокала!отънели са му явно джобовете и сега в стил Сидеров се изказва,с надеждата че ще му повярват хората и ще го изберат,че да се налапа и той на наш гръб!! нещастник скапан,лъжец и лицемер!долна мижитурка и извратеняк!пулен боклук е и тоя,като всички други „защитници на народа“

]]>