Българският еврокомисар Мария Габриел е под карантина с коронавирус
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

снимка Фейсбук/Mariya Gabriel
„След първи негативен тест за COVID-19, вторият ми е позитивен. Чувствам се добре и оставам под карантина, спазвайки установените разпоредби и предписания за изолация. Пазете се и бъдете здрави!“, пише българският еврокомисар Мария Габриел във фейсбук профила си.
Припомняме, че българският еврокомисар беше под карантина заради контакт със заразен с коронавирус.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари