Коментари на: Андреа отговори на феновете си: Не, сама съм https://vihrogon.bg/andrea-otgovori-na-fenovete-si-ne-sama-sam/ Сайтът на свободния дух Tue, 30 Mar 2021 09:00:21 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Пуфи https://vihrogon.bg/andrea-otgovori-na-fenovete-si-ne-sama-sam/#comment-23375 Tue, 30 Mar 2021 09:00:21 +0000 https://vihrogon.bg/?p=95417#comment-23375 Ужас, колко и фотошоп, па си си … сещаш се, не толкова привлекателна силиконка

]]>