шибани крадци ще дойде и за вас видовден а и партия прави малко му е било
Ретро: Цветанов се раздели с ГЕРБ, но запази супер луксозния си апартамент
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
Макар, че заради този луксозен имот Цветанов се раздели с партията си, където беше втори след Борисов, той го запази и си живее в него със семейството си. Достъп до вътрешността на сградата „простосмъртните“ нямат, а единственото което е достъпно за хорските очи, са фасадата и входът.
„Ретро“ ни показва снимки от вътрешността на луксозната кооперация, където бившият втори в ГЕРБ живее със семейството си.
Че фамилия Цветанови са новодомци и се ширят в лукс жилище от 240 квадрата, стана ясно през 2019 г. След информацията, че бившият зам.-шеф на ГЕРБ е придобил пентхауса на значително по-ниски от пазарните цени, се наложи той да се раздели с ръководните постове в партията, които заемаше години наред.
Макар въпросният апартамент да му донесе само щети и неприятности, Цветанов не се раздели с него и до ден днешен продължава да живее там. До вътрешностите на луксозната кооперация на „Артекс“, носеща името „Летера“ и намираща се в столичния квартал „Изток“, имат достъп единствено живеещите там и техните гости.
Далеч по-изящен обаче е интериорът на сградата, известна като „блока на буквите“. Тя е облицована с изключително скъп първокласен камък, а дори стените и дървените врати са гравирани с надписи, подобни на тези от външния ѝ изглед. Навсякъде има стенописи и светещи пана, а подът е с висококачествена настилка.
Две неща правят впечатление от коридорите на сградата – навсякъде има дискретно поставени малки бели камери, които следят за натрапници, а всички по-големи стени са заети от огледала, като във Версайския дворец. Из общите площи има и акценти, вдъхновени от висящите градини на Семирамида. Огромни пана с жива растителност от типа на скандинавския мъх красят част от колоните на сградата. От птичи поглед пък се вижда и владението на Цветанов, което е разположено на последния етаж на сградата. Неговият етаж, простиращ се на 240 квадрата, е като автономен.
Стига се чрез частен ВИП асансьор, водещ до жилището, като даже шахтата му е собственост на политика. Лидерът на новоизлюпената партия „Републиканци за България“ разполага и с тераса с размерите на средностатистически апартамент. Тя разкрива панорамна гледка към квартала и Борисовата градина и завършва със стъклени огледални прегради. Към апартамента вървят и два гаража, в които Цветанов и съпругата му Десислава кътат автомобилите си. В огромния пентхаус те съжителстват заедно със средната си дъщеря Василена и най-малката София. Голямата им щерка Гергана живее в Америка и работи в Световната банка. Прибира се само за празници.
Снимки можете да видите ТУК

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир
