Иван Бакалов: Изчезналият бутик на манекенката Борислава от Бареслона със сигурност ще се появи другаде

Блиц Новини
6

Снимки ФБ

Изчезналият бутик на манекенката Борислава от Бареслона със сигурност ще се появи някъде другаде. Това коментира във Фейсбук журналистът Иван Бакалов по повод информацията, появила се преди дни, че фирмата на Борислава Йовчева в Барселона е купена през март от Росица Велкова – бивш експерт на ГЕРБ, замесена в скандала “Хохегер”. Това разкри разследване на bird.bg.

Ето какво е мнението на Бакалов по случая:

„Вълнуваща е съдбата на бившата манекенка от Барселона и как изчезна луксозният й бутик. Няма драма, със сигурност ще изникне друг, някъде другаде.
Ако се разходи човек из София по молове и из центъра, ще види още много такива луксозни бутици, в които влизат по трима души на ден и работят на пълна загуба. На много такива Борислави с по някое извънбрачно дете или просто държанки, богати спонсори са им намерили работа. Тъй върви светът. Само че богатите си плащат. А за Пунта Мара съм сигурен, че е накиснал приятелите си да налеят там пари, а не ги е възмездил напълно, както е обещал. Един даже се развел и се оженил за метресата, да спасява положението, че може да го съдят в Испания.
Интересно, дали някой ден ще се разприказват, защото със сигурност им е писнало.“

 

Какво ровите постояно !Това пак е от злоба !Лоши хора ,ей !Ми ,отвори си и ти бутик !!

Хора които се крият зад маски не са за уважение.А пък за това че в моловете има бутици в които влизат по 3 души на ден и там продават метреси,sorry,метресите нямат време да продават а там продават продавачки на които им плащат заплати.Ти какъв журналист си да си позволяваш на говориш не проверени неща.Е,знам че журналистиката трябва да проверява и да пише истината а ти не си направи труда да провериш кой продава в бутиците.После викате че нямате свобода на словото в България.Е, сега вече си определен боклук.

Ами да си отвори,но няма достъп до парите,които са на всички нас.!

Вие наистина ли се правите,че не разбирате?Много ясно,че лично не продават,но се водят собственици и демонстрират,че вършат нещо.

Е въъъ…полуде, таз не поръбената.

6 коментара

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …