Слави: Малко се притеснявам, ако продължат да увеличават броя на загиналите със задна дата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

„Вчера тържествено бяха закрити брифингите на Националния оперативен щаб, но днес по неволя пак ги откриха.
Днес в Министерството на здравеопазването хора от Щаба и други отговорни лица бяха принудени се обясняват за тоталния батак с тезсутрешните електронни данни за броя на заразените и починалите с коронавирус“.
Така Слави Трифонов коментира разминаването на данните за починалите хора.
„Тази сутрин създаденият да информира вместо брифингите Информационен електронен портал помести данни, според които броят на починалите с коронавирус от 147 вчера е нараснал до 159 днес, при…0 починали от вчера до днес.
На брифинга по неволя беше обяснено, че “новите” 12 починали са починали през месец април и в началото на месец май, ама сега се е получило информация за тях.
Аз не съм притеснителен човек, но малко се притеснявам, ако в Електронния портал продължат да увеличават броя на починалите със задна дата. Накрая наистина може да се окаже, че яко сме измрели, ама още не го знаем.“

Тя беше гаджето на Камен Воденичаров, после животът й се обърна
БТВ на живо
Битка на поколенията в „Черешката на тортата“
Преслава: Подозират ме, че съм ромка или цоцоманка
Сашо Кадиев с шокиращи разкрития за ниските заплати на колегите си
Wizz Air стартира директни полети от София до Палермо и Тирана

Няма коментари