А на Боко мършата кого и кой ще направи ревизия и не от достоверен източник а цяла България го знаем как краде в библейски размери мутрата гадна СМЪРТ ЗА БОКО-МЪРШАТА
Данъчни проверяват Боби Михайлов
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Проверка на всички членове на изпълкома на БФС, включително и президента в оставка Борислав Михайлов, правят данъчните, съобщава 24chasa.bg, позовавайки се на отлично информиран източник. Новината бе потвърдена и от НАП.
Проверяват се всички лични финанси и данъчни декларации за 5 години назад. Все още обаче се обработват документите и няма данни дали е открито нещо нередно. Ако бъде открито, то ще последва персонална ревизия. Има идея да се проверят и част от хората от оперативното ръководство на футболния съюз, но още не е реализирана.
Това е третата проверка срещу БФС в последните месеци.
Първо в сградата на съюза се появи ГДБОП, като бяха иззети документи, свързани със съдийството. До момента, въпреки че изтекоха няколко месеца, няма никакви данни какви са резултатите от нея. Единствено шефът на съдиите Йордан Сталев бе отстранен за постоянно от изпълкома и на негово място бе назначен Костадин Стоичков.
След това дойде и Икономическа полиция, която пък провери как са разходвани държавните пари, отпускани за деца и юноши от Министерството на младежта и спорта. Паралелно с това и инспекторатът към министерството прави собствена проверка за същото, като хора обикалят всички областни съвети, за да се уверят, че отпуснатите средства са били похарчени по предназначение.
И от тази проверка все още няма резултати, въпреки че също мина доста време.
В същото време всички от БФС бяха пуснати в отпуск за празниците и трябва да са на работа на 6 януари, ден след церемонията за Футболист на годината на България.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Васил Велев: Секторите „Сигурност“, „Отбрана“ и „Съдебна система“ не внасят осигуровки
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Двамата каръци от ДАИ, поискали подкуп от екипа на Роби Уилямс са уволнени
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
