Дамите на ВОЛЯ призоваха да има коледна добавка и за децата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Дамите от парламентарната група на ВОЛЯ призоваха премиера Борисов правителството да отпусне за Коледа по 40 лева и за всички български деца.
„40 лева коледна добавка и за всяко дете! За това призовахме днес. Да, това са жалки суми- и за пенсионерите, и за децата! За излишни самолети се намериха милиарди! Нека не се забравя!“, написа лидерът на Воля Веселин Марешки и пусна видеото.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари