Илиана Раева за съдийството в Гран При на Бърно: Позор!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Президентът на БФ по художествена гимнастика отново възропта срещу оценяването
Президентът на родната федерация по художествена гимнастика Илиана Раева отново възропта срещу съдийството. Повод за възмущението ѝ стана оценяването на турнира от сериите Гран При в Бърно.
В Чехия Боряна Калейн изигра много чисто съчетанието си на топка, но получи ниска оценка – 20,500. На европейското първенство точно за изпълнението си на топка гимнастичката ни получи оценка от 22,100.
Ето какво написа Раева в личния си „Фейсбук“ профил:
ПОЗОР!!!
Хайде стига вече…
ЩО ЗА БЕЗОБРАЗИЕ НА ГРАН ПРИ БЪРНО С ОЦЕНКАТА НА БОРЯНА КАЛЕЙН????
Ще анализираме играта на Боряна Калейн и този анализ и видео от изиграването и на съчетание с топка на Гран При в Бърно ще отиде в техническия ни комитет във ФИГ, както и на по-горна истинция. Това е подигравка с таланта на един фантастичен състезател, с труда на треньора, но най-вече е подигравка със световната художествена гимнастика!!!
Сега пък някаква друга съдийка не успява да види какво прави Боряна!
Хайде стига вече!!!

БТВ на живо
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Люси Дяковска се похвали с нова любов

Няма коментари