Кадри Нова ТВ
Доктор Пекин отново опита да прокара играта си и да елиминира силни играчи. Този път обаче Алекс не издържа на нападките и доводите за номинации на д-р Пекин и й сподели всичко, което мисли за нея и начина, по който тя играе играта си спрямо всички останали.
Единият ми глас отива при Алекс. Вторият ми глас за съжаление ще трябва да отиде при Калин, защото трябва да защитя момичетата., каза Пекин.
Аз ти казах – тук е голяма резачка, обърна се Калин към колегата си Алекс.

Алекс й каза всичко в очите:
Колко пъти ти си доброволствала да поемеш най-голямата отговорност – да решиш пъзел, стрелба, крайна битка, попита Алекс капитана си. Това, че ние стигнахме на пъзела по едно и също време е благодарение на мен и Калин, няма нищо общо с теб и твоите две коалиционни марионетки. Изглеждаш страшен лицемер, играеш подло, компрометираш момичетата до теб. Твоята роля е да манипулираш за да останете максимално дълго в играта. Вие сте страхливи защото сте слаби. Честните и доблестни хора се изправят срещу силните играчи, а вие опорочавате играта. Създавате прецедент и на мен ми се драйфа от него.
Тази негова реч спаси Калин от второ поредно участие на елиминации в екстремното риалити “Игри на волята”. Поредна загуба на Арената отново събра Безименните около огъня на номинациите. В изненадващ за всички ход, лидерът на женската коалиция в племето д-р Пекин реши да изпрати себе си на битка за спасение, заедно със стратега Алекс.
Зрителите подкрепиха изцяло мнението на Алекс по отношение на Пекин.
Евала Алекс,каза им го в очите и пред всички зрители.
Алекс ти каза мнението на 99 процента от зрителите евалааааааааааа
Право в десетката.Алекс каза точно това, което трябваше. Браво!
Браво на Алекс, право в очите. Дано да осъзнаят колко са жалки!

