Георги Любенов се заяде с Калин Сърменов: От закуски ли спести?
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
- Tags: БНТ, Георги Любенов, Гърция, имоти в Гърция, Калин Сърменов

кадри БНТ
Калин Сърменов е постоянен гост в „Денят започва с Георги Любенов” по БНТ. Последният път обаче той не беше в студиото, а се включи от Гърция. Директорът на Сатиричния театър коментира, че по много причини има огромни предимства да си купиш имот там, както правят много българи. Актьорът обобщи, че който може да си купи място там, няма да сбърка.
Следващият въпрос на водещия обаче беше изненадващо остър.
„А Вие, г-н Сърменов, от закуски ли спестихте, за да си купите имот в Гърция?”, попита Любенов, като не можеше веднага да се каже, дали заяждането му е на шега или пита сериозно.

„А теб кой те излъга, че имам имот?”, отвърна Сърменов. Той обясни, че е под наем, но мястото е чудесно. Актьорът разказа, че морето е чудесно, има много риба, която лесно се лови. „Аз нямам особен опит в риболова, но връзвам някакви кукички и хващам”, похвали се Сърменов. Въпреки всичко, той призна, че му трябват поне три седмици, за да усети почивката.
„Напоследък гръцките полицаи, като те спрат, питат: „Закъде пътувате?” Не питат като заяждане, а явно си правят собствено проучване”, добави актьорът.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Политолог: Пеевски се държи като министър-председател и държавен глава – Кралят Слънце
Васил Велев: Секторите „Сигурност“, „Отбрана“ и „Съдебна система“ не внасят осигуровки
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Двамата каръци от ДАИ, поискали подкуп от екипа на Роби Уилямс са уволнени
