Пострадалата Христина посети приятеля си Крум в болницата: Никога няма да го изоставим, той е в тежък момент…
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Тази сутрин по пътя за болницата срещнахме едно от пострадалите деца при катастрофата, станала на 16 август на улица „Цар Борис“ в Петрич,, при която пострадаха 17- годишния Крум, 15- годишната Валентина и Христина, която за пореден път посети приятеля си Крум, който най-тежко пострада при инцидента, пише struma.com.
Момчето загуби крака си в нощта на инцидента, но състоянието му според медиците се
подобрява.
Ето какво заяви Христина тази сутрин: „И аз се възстановявам все още. Имам доста порезни рани, но съм добре. С приятелите ни и вчера бяхме при Крум и Валентина, сега пак ще отидем. Валентина е вдигната до София, това ми казаха нейните родители. Отиваме да видим Крум. Няма да го оставим. Оказваме му подкрепа по всякакъв начин. Много му е трудно, но ние няма да го оставим и ще му помогнем да преодолее този шок, който изживя.“ – заяви Христина.
Близки на Крум започнаха да събират средства за възстановяването му.
Сестрата на Крум, Елена съобщи, че днес ще бъде открита банкова сметка, по която всеки може да дари средства в помощ на семейството им. В това време петричани поставиха в три обекта в града кутии за набиране на средства.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Политолог: Пеевски се държи като министър-председател и държавен глава – Кралят Слънце
Васил Велев: Секторите „Сигурност“, „Отбрана“ и „Съдебна система“ не внасят осигуровки
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Двамата каръци от ДАИ, поискали подкуп от екипа на Роби Уилямс са уволнени

Няма коментари