Гала завидя на репортерката си Ина заради тялото ѝ
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, На кафе, Нова тв
- Tags: Гала, завист, Ина Чочева, ревност, репортерка, сладко, тяло

кадри Нова телевизия
Продължава усърдното търсене на ново красиво лице на панела в “На кафе”. След преместването на Ромина Тасевска в “Съдебен спор” Гала продължава да пробва различни нейни заместнички.
Този път в тази роля влезе може би най-популярната репортерка на предаването, Ина Чочева. Гала похвали много трудолюбивата си сътрудничка, като я сравни със слънце, защото всеки пън като я видела, се сгрявала отвътре.

Комплиментите обаче бяха в началото, после Гала малко по малко се върна към нещо, което се е забелязвало и друг път. А именно, че звездата на Нова леко завижда на подчинената си за перфектната ѝ форма и за тялото ѝ като цяло.

Преди няколко месеца напрлимер водещата скастри репортерката, че носи твърде къса пола и така се виждали не само стройните ѝ крака, а даже бельото ѝ. Иначе Гала винаги е хвалила Чочева за добрата ѝ работа и за приветливия ѝ характер.

Този път водещата на “На кафе” буквално избухна в края на предаването, когато Ина призна, че трудно устоява на сладкото. Това дойде твърде много на Гала, според която явно е скандално, че Чочева си позволява и сладки неща с такава фигура.

“Стани, моля те, искам да станеш, да те видят. А можеш да изядеш 85 курабийки”, буквално се развика Гала, скандализирана от такава несправедливост. Ина обаче си спомняше предния случай с бельото ѝ и доста се засуети да изпълни нареждането. В крайна сметка репортерката стана, както ѝ каза водещата и разходи крака из студиото. Гала пък накрая чак я разцелува и ѝ призна, че я обича, вероятно за да компенсира неудобството, което ѝ създаде с донякъде прекалените хвалби.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората
Хората питат: Страх или срам бяха причините Борисов да не отиде на консултации
Ядосаха Бойко Борисов с въпроси за боклука в София
