Зрителите скочиха срещу некоректен въпрос в „Кой да знае?“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, БТВ
- Tags: "Кой да знае", 17-70, Астралия, гаф кой да знае бтв, Милица Гладнишка, подвеждащ въпрос, Сашо Кадиев, седемнайсет седемдесет австралия

кадри bTV
Предаването „Кой да знае?“ по bTV събира все по-голяма аудитория пред екраните и зрителите стават все по-чувствителни към гафовете, които са неизбежни, като във всяко шоу. Затова и в сряда вечер един от въпросите стана истинска сензация.
На гласовития дует Милица Гладнишка и Мила Михова се падна да разгадаят какво е 17-70, като е задължително да се посочи, че изписването на загадката беше точно по този начин. Възможностите за отговор бяха три.

Милица, която вече има супер запалени фенове, разви невероятна теория, че в английския кралски двор има етикет за приличие, според който целувки могат да се разменят само между 17 и 70 години. Тя толкова умело импровизира доводите си, че вероятно много зрители са повярвали, че това е правилният отговор. Оказа се обаче, че това са просто нейни фантазии и няма нищо подобно.

Верният отговор е, че това е името на град в Австралия. В Уикипедия специално е записано, че населеното място, което кръстено на годината, в която на брега стъпва Джеймс Кук, се изписва Seventeen Seventy (Седемнайсет Седемдесет). Като неточно изписване е посочено 1770 или Town of 1770. Грешката предизвика спор във Фейсбук между фенове на предаването.

Друг леко спорен момент в същото издание бяха постоянните закачки с интимен подтекст. Те започнаха с предложението на водещия Сашо Кадиев да прави масаж с рамене на прасците на Милица Гладнишка. Тя се шокира не на шега на неприличната оферта.

„Това е семейно шоу“, това повтори на няколко пъти Кадиев, сякаш да напомни на самия себе си да не прекалява с пиперливия хумор. Въпреки това, шегата се завъртя още няколко пъти из устите на предаването.

И като за капак последният и решаващ въпрос в „семейното“ шоу се оказа от Кама Сутра, която сама по себе си не е никак подходяща за деца.

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
АСП: Помощите за месец декември 2025 г. ще бъдат изплатени в евро след 15.01.2026 г
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкционираният за корупция по Магнитски да ги уведоми дали ще ги бъде
