Дениз Хайрула: Ако Слави ми предложи ще бъда негова
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: БГ звезди, Блиц Новини, Незабавни статии

Кадри ютуб
Около предстартовата треска на новия сезон на „Ергенът“ все повече информация излиза от дамите, участвали в предишния такъв. Едно от момичетата достигнали до финал, разказа за себе си не само в това шоу, но и в конкурси, в които се е докосвала до известни мъже и се е снимала с тях.
В клюките винаги има нещо вярно, сподели топ участничката от първи сезон на романтичното риалити Дениз Хайрула. За да го пишат значи са подучули нещо, но много се украсява.
Примерно съм се появила с някой мъж, например Слави, където съм участвала в предавания и веднага тръгват клюки. С него не съм имала нищо общо, били сме близо в смисъл, че ми е бил жури.

Ако Слави ми предложи пред всички да му гостувам в дома му, ще приема. Ако имам нещо с него искам да се знае от всички, а не тайно.
Красивата дама разказа и за бурните отношенията с останалите участнички по време на снимките, но тя неведнъж е казвала, че това е вече минало и сега са в добри отношения, дори и с Александра.

БТВ на живо
Люси Дяковска се похвали с нова любов
Над 12 000 души аплодираха победителя Даниел Пеев – Дънди в Сезона-Слънце на „Като две капки вода“
