Сашо Кадиев: Искам да емигрирам
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: БГ звезди, БТВ, Незабавни статии, Преди обед, ТВ новини
- Tags: Алекснадър Кадиев, Деси и Сашо, Десислава Стоянова

кадри bTV
Искам да емигрирам, с това откровение започна „Преди обед“ водещият Сашо Кадиев. „Предаването започва, но и лятото започна. Искам да емигрирам на някой тропически плаж“, заяви той. Колежката му Деси Стоянова обаче бързо разсея мечтите му, като му заяви, че за него от това да е на работа в телевизията е най-доброто.
Така е, но ми е мъчно за тропическия бряг, продължи с мрънкането синът на Катето Евро. Деси обаче отново го скастри, макар и с усмивка: „Може да ти е мъчно за място, на което си бил. Ти не си бил на тропически бряг, така че не може да ти е тъжно!“
Кадиев нямаше какво да направи, освен да се примири, с това, че отпуската на „Преди обед“ още не е дошла. Той бързо изостави меланхолията и доста активно се включи в разговорите в студиото на дневното токшоу, които се завъртяха около темата за събирането и използването на лични данни в социалните мрежи.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Политолог: Пеевски се държи като министър-председател и държавен глава – Кралят Слънце
Васил Велев: Секторите „Сигурност“, „Отбрана“ и „Съдебна система“ не внасят осигуровки
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Двамата каръци от ДАИ, поискали подкуп от екипа на Роби Уилямс са уволнени
