кадър Нова телевизия
Съпругата на футболиста Дарко Тасевски критикува директно поведението на футболните фенове в България по повод поредното трошене на седалки на стадион. „Има деца, хора!“, така се обърна тя към хулиганстващите фенове Ромина Тасевска.
Тя обясни в предаването „На кафе“, че като майка винаги се е опитвала да опази децата от насилието и проявите му. В един момент, ако ги заведе на футболен мач на стадиона, те не може да не станат свидетели на някаква форма на насилие.
Останалите панелисти на Гала също подкрепиха това мнение. „Едно време ходех на стадиона с кринолин, сега ме е страх да отида!“, заяви Кристина Патрашкова. Актьорът Дарин Ангелов също си спомня с какво хубаво настроение е ходел на мачове с други момчета през 90-те, без дори да им минава през ума да трошат седалки или да проявяват друга агресия.