5-годишен наклевети баща си пред полицията
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Германче на 5 години се обади в полицията, за да поиска баща му да бъде арестуван, защото нарушавал редовно правилата за движение по пътищата. Немският Павлик Морозов от гр. Швайнфурт в Долна Франкония позвънил на спешния номер 110 с молба татко му да бъде пратен в затвора, тъй като минал два пъти на червен сигнал на светофара, пише Факти.
След като издал баща си, малчуганът бързо затворил телефона. Чувайки детски глас обаче, операторът веднага набрал номера обратно, но този път вдигнал наклеветеният родител.
Таткото се извинил за поведението на сина си, но дежурният поискал пак да говори с детето, за да се убеди, че с него всичко е наред. Операторът обяснил на съвестното германче, че на номер 110 се звъни само в спешни случаи, а провиненията на баща му не налагат непременно белезници и арест.

Тя беше гаджето на Камен Воденичаров, после животът й се обърна
БТВ на живо
Битка на поколенията в „Черешката на тортата“
Преслава: Подозират ме, че съм ромка или цоцоманка
Сашо Кадиев с шокиращи разкрития за ниските заплати на колегите си
Wizz Air стартира директни полети от София до Палермо и Тирана

Няма коментари