Коментари на: „24 часа“: Роди се синът на Плевнелиев – Йоан https://vihrogon.bg/24-%d1%87%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%b8%d0%bd%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b9%d0%be%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Tue, 02 Oct 2018 19:33:23 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/24-%d1%87%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%b8%d0%bd%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b9%d0%be%d0%b0/#comment-1999 Tue, 02 Oct 2018 19:33:23 +0000 https://vihrogon.bg/?p=20850#comment-1999 В отговор на Анонимен.

от тебе гледа

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/24-%d1%87%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%b8%d0%bd%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b9%d0%be%d0%b0/#comment-1985 Tue, 02 Oct 2018 10:25:30 +0000 https://vihrogon.bg/?p=20850#comment-1985 Що си анонимен бе пич ? Ако искаш да си дадеш мнението, дай си името…

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/24-%d1%87%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%b8%d0%bd%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%b5%d0%b2-%d0%b9%d0%be%d0%b0/#comment-1979 Tue, 02 Oct 2018 06:42:46 +0000 https://vihrogon.bg/?p=20850#comment-1979 ]]> То там не е много сигурно на кой е дете!тя тази с един ходеше от друг роди!сега пак от някой ражда ама не е сигурно от кой😎

]]>