Коментари на: 100 лева глоба за пешеходец без хендсфри https://vihrogon.bg/100-%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%be%d0%b1%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%88%d0%b5%d1%85%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%86-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%85%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d1%81%d1%84%d1%80%d0%b8/ Сайтът на свободния дух Fri, 19 Oct 2018 05:52:01 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Светлозар https://vihrogon.bg/100-%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%be%d0%b1%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%88%d0%b5%d1%85%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%86-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%85%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d1%81%d1%84%d1%80%d0%b8/#comment-2421 Fri, 19 Oct 2018 05:52:01 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22842#comment-2421 А, пак невинните ще го отнасят, а не джигите и тези без книжки, които избиха колоездачи и пешеходци по зебрата!

]]>
От: Нина https://vihrogon.bg/100-%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%be%d0%b1%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%88%d0%b5%d1%85%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%86-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%85%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d1%81%d1%84%d1%80%d0%b8/#comment-2416 Thu, 18 Oct 2018 18:25:03 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22842#comment-2416 Не шофирам,да попитам : на кръстовище е нанесена само една „зебра“, другите три по подразбиране ли са , като продължение на тротоарите? Или си е само едната?

]]>
От: ЛЮБКА ГЕРОВА https://vihrogon.bg/100-%d0%bb%d0%b5%d0%b2%d0%b0-%d0%b3%d0%bb%d0%be%d0%b1%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%88%d0%b5%d1%85%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%86-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%85%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d1%81%d1%84%d1%80%d0%b8/#comment-2399 Thu, 18 Oct 2018 10:41:56 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22842#comment-2399 Столична община на гр. София може да стане най- печелившата община на балканите. Толкова много селяци има тук които не знаят как се спазват законите и непрекъснато ги нарушават. Ако инспектори които са си на мястото започнат да глобяват тези които не спазват законите Столична ще стане много богата и ако изразходва парите по предназначение София ще стане една приятна за живеене дестинация, което сега не е така.

]]>