Коментари на: Шефът на АПИ: Винетките в България са най-евтините в Европа https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Thu, 19 Jul 2018 13:27:52 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-1005 Thu, 19 Jul 2018 13:27:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-1005 Чешката е най скъпа,ние сме втори,откъде я видя най ефтина-незнам

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-938 Tue, 17 Jul 2018 07:00:59 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-938 В отговор на Анонимен.

Да ама Швейцария не е в Европа

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-937 Tue, 17 Jul 2018 06:54:51 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-937 Цена на винетка в Швейцария за14 месеца 34.2592893 евро

]]>
От: Аз https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-928 Mon, 16 Jul 2018 07:07:59 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-928 В отговор на Пламен.

97 лева не са ли по-малко от 50 евро???

]]>
От: Пламен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-927 Mon, 16 Jul 2018 05:04:17 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-927 Я да се огледа малко и да си опресни информацията тоя Словакия 50 евро годишна и караш по пътища

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-926 Sun, 15 Jul 2018 19:46:51 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-926 А пътища има ли?

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-925 Sun, 15 Jul 2018 16:19:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-925 трябва да се борим да сме първи без винетки в света, но с покупи не ни отърва

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%88%d0%b5%d1%84%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b0%d0%bf%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%b0-%d0%bd%d0%b0/#comment-923 Sun, 15 Jul 2018 13:31:28 +0000 https://vihrogon.bg/?p=11827#comment-923 vinetkite sa nai evtini no i zaplatite sa nai niski

]]>