Цачева поиска Цацаров да я провери за апартамента
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Цецка Цачева дойде специално в парламента, за да направи изявление пред медиите във връзка с покупката на апартамент от фирма „Артекс“ в съседство на този на Цветан Цветанов, съобщи Канал 3.
Правосъдната министърка сама е поискала прокуратурата и КПКОНПИ да я проверят за сделката, обяви тя пред парламентарните журналисти.
Готова съм да сътруднича на проверката. Ще настоявам резултатите от проверката да бъдат публично огласени, заяви Цачева.
Тя повтори, че закупеният от нея апартамент е бил в груб строеж и декларира, че няма никакви офшорни сметки.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Цачева, не лъжи.
Няма кмет(дори и в селата),на когото къщата да не е хубава и измазана…
Виж ти , ,,честната Геновева,, , я се скрий бе и се засрамете ,ако ви е останало малко достойнство, срам и страх от БОГА ! И слепите виждат манипулациите ви и е смешно да се правите на непорочната Света Дева Мария ! Божееее ,та вие сте небивали гьонсурати ! ОСТАВКА и на 4-мата ,,случайни,, съседи ! И разберете – ние не сме идиоти ! Ясна ли съм ?
Стара чанто ,случайно да сте внасяли поправки в закона,като лобирате за Артекс!?Каква длъжност заемаш !?Това го няма и в класичеслата мафия!Къде спиш бе цацарунгело- урунгел!
Само така нема се плашиш к…….е.
Блажиш ли,блажиш ли Лельо Цецо!
па нее вие срам беее аидуци не се накрадохте това е то гърба на бедниу народ че ве рпокълнее