Коментари на: Тотален срив на чуждите инвестиции у нас https://vihrogon.bg/%d1%82%d0%be%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d1%80%d0%b8%d0%b2-%d0%bd%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b6%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b8%d0%bd%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%86%d0%b8%d0%b8-%d1%83-%d0%bd/ Сайтът на свободния дух Tue, 28 Aug 2018 12:04:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%82%d0%be%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d1%80%d0%b8%d0%b2-%d0%bd%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b6%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b8%d0%bd%d0%b2%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%86%d0%b8%d0%b8-%d1%83-%d0%bd/#comment-1393 Tue, 28 Aug 2018 12:04:26 +0000 https://vihrogon.bg/?p=16962#comment-1393 Вносни домати нали има , вносен чесън, боб и сол. Скоро и вносна пшеница , царевица и слънчоглед щото репица и лавандула не се яде.

]]>