Така паркира Мерцедеса си пловдивски баровец, когато отива да вечеря в ресторант (снимки)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Снимки: TrafficNews
Баровец паркира лъскавото си возило по средата на улицата и… отиде да вечеря. Това е пореден пример за безумието по БГ пътищата.
Възмутени пловдивчани снимаха Мерцедес, който е заключен насред пътното платно пред заведение в Кършияка, пише TrafficNews.
![]()
„Как е възможно да се паркира по този начин пред ресторантите”, пита се жената, видяла наглата среднощна случка. И коментира, че подобни гледки вече са ежедневие, а шофьорите в Пловдив стават все по-безочливи.


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

V Plivdiv sa nai naglite voda4i na avtomobili.Nagli grybi i samonadeiani