Сребрист „Мерцедес” се обърна на оживен столичен булевард
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Лек автомобил се обърна на оживен столичен булевард. Инцидентът е станал днес по обед на бул. „Михай Еминеску”, близо до Националния военноисторически музей, съобщава Блиц.
Кадър, запечатал инцидента, се появи във фейсбук групата „Забелязано в София”.
На снимката се вижда сребрист „Мерцедес”, който е обърнат на една страна на пътя.
Причините за инцидента не са ясни, както и състоянието на водача. След удара се е отворила и въздушната възглавница.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари