Коментари на: Софиянци са гневни и изумени: Алея в Южен парк отбеляза ново дъно в провала на столичните ремонти https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%8f%d0%bd%d1%86%d0%b8-%d1%81%d0%b0-%d0%b3%d0%bd%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b8-%d0%b8-%d0%b8%d0%b7%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d1%8f-%d0%b2-%d1%8e%d0%b6%d0%b5/ Сайтът на свободния дух Mon, 29 Oct 2018 11:38:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: всичко е хххххстрой https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%8f%d0%bd%d1%86%d0%b8-%d1%81%d0%b0-%d0%b3%d0%bd%d0%b5%d0%b2%d0%bd%d0%b8-%d0%b8-%d0%b8%d0%b7%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d1%8f-%d0%b2-%d1%8e%d0%b6%d0%b5/#comment-2658 Mon, 29 Oct 2018 11:38:43 +0000 https://vihrogon.bg/?p=24298#comment-2658 Споко, във Варна всички нови тротоари са в подобен вид. Неравно подредени блокчета, нарязани и снадени на ундурма. А теракота на просповутата Аспаруховска пасарелка се отлепя вече. Още не е пуснато подовото отопление и не се е подмокрил за сефте. За асфалтовите магистрали не ми се говори въобще. По лесно ще сложат знаци за неравности отколкото да ги поправят. Парите взети, раздадени,изядени. Полистрой не работи качествено, там трябва да влязат рибките !

]]>