Коментари на: Снимки от курорта: Чужденците се смеят на този пън, това била България https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%bc%d0%b5%d1%8f%d1%82/ Сайтът на свободния дух Tue, 10 Jul 2018 08:10:41 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Мери https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%bc%d0%b5%d1%8f%d1%82/#comment-872 Tue, 10 Jul 2018 08:10:41 +0000 https://vihrogon.bg/?p=10945#comment-872 Маргарита Таскова: Не че пречи само на чужденците, просто на българина не му пука иначе отдавна да е направил нещо. Стига сте обвинявали другите… и да чужденците се присмиват.. и има за какво. Ако не се присмиват нямаше да се отбележи до там сте го докарали.

]]>
От: Маргарита Таскова https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d1%81%d0%bc%d0%b5%d1%8f%d1%82/#comment-871 Tue, 10 Jul 2018 04:31:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=10945#comment-871 Защо трябва този пън да пречи само на чужденците? Нима БЪЛГАРИ не минават от там,не им пречи на тях,ние не сме хора,ние сме БЕЗЧУВСТВЕНИ същества или трябва да се дупим на тези ПИЯНДУРИ.Нима ние не си оставяме парите до техните с тази разлика,че техните са повече,защото те получават реални,а ние подаяния.Защо не се ЗАСРАМИТЕ от това,а ни карате да ходим по Гърция,Турция,Испания и на много още места ЧУЖДИ курорти.А къде е този който е отрязък това дърво и го е оставил така на половин свършена работа?ЗАЩО?ЗАЩО? И докога ще търпим това некачествено безхаберие от страна на циганите „работяги“?Винаги ли трябва да ги проверяваме как е свършена задачата?Моля, да не ми се оправдавате и затова няма да си напиша ИМЕЙЛА а само името.

]]>