Коментари на: Слави се подиграва с посещението на папата у нас https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d1%81-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Wed, 08 May 2019 15:07:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d1%81-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%b0/#comment-10264 Wed, 08 May 2019 15:07:25 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48374#comment-10264 В отговор на Цонева.

Може да продължи шоуто има своите милиони фенове едно поколение българи израсна с него друго помъдря решението е на Слави Трифонов дали да го има шоуто нещо което и носи пари защо да се спира ,освен ако има друга алтернатива за развитие .Успех на екипа на Слави каквото и да реши ваш фен.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d1%81-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%b0/#comment-10247 Wed, 08 May 2019 09:36:50 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48374#comment-10247 Шоуто не гледам но това изказване на Слави бие точно в 10-та.И не е подигравка с папата както някои тъпири / политически ;журналистически и прочие та до обикновения човечец/ си мислят; по скоро е укор към това прословуто българско двуличие. За папата претупаха парада за Деня на храбростта и Българската армия по всички големи медии.Никой журналист не се сети за светите мъченици от Батак; всички бяха зяпнали светейшеството и го венцехвалеха. Ако искате да си поговорим сериозно за подигравка : -като такава по -скоро звучеше твърдението на Бащицата че „Божият наместник на земята“ веднага облякъл подарената му дрешка и все кисело мляко хапвал от вечерта! Стига лицемерие! Този път Слави е прав!!!

]]>
От: Цонева https://vihrogon.bg/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d1%81-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%b0/#comment-10241 Wed, 08 May 2019 08:14:18 +0000 https://vihrogon.bg/?p=48374#comment-10241 Ще ми липсва предаването на Слави. Чрез него научавам и се запознавам , макар и задочно с много световно известни личности и успели хора! Много се радвам на конкурсите за деца…, просто БТВ няма да е същото без тях…! Дано, където и да са и каквото и да правят е в името на доброто и истината…УСПЕХИ!!!

]]>