Скандал в Народното събрание преди комисията за Босия
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Снимка: Мартин Георгиев, „ОфНюз“
Двадесетина души съмишленици на обявилия гладна стачка дисидент Николай Колев-Босия се опитаха да посетят заседанието на новосформираната парламентарна анкетна комисия, насрочено за този следобед, но не бяха допуснати, съобщи „ОфНюз“.
Охраната им обясни, че трябва да имат пропуск или да бъдат поканени, за да влязат в сградата.
Николай Колев-Босия беше допуснат. Той бе в инвалиден стол и видимо отслабнал и в лошо здравословно състояние.
Колев гладува вече месец с настояване за оставки в ДАИ, Министерството на транспорта и Народното събрание. Причината е корупцията при издаване на шофьорски книжки, заради които стават много транспортни произшествия, костващи човешки животи.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари