Коментари на: Решават за коледните добавки за пенсионерите до средата на ноември https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/ Сайтът на свободния дух Mon, 29 Oct 2018 13:50:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: АНОНИМЕН https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2661 Mon, 29 Oct 2018 13:50:17 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2661 За всички,защото не е честно да се разделят хората защо 13 заплата се дава на всички работещи…………………….

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2649 Sun, 28 Oct 2018 14:37:20 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2649 Да,за всички! И какви са тези 40,срамота,дайте на хората 100,та да знаят,че държавата мисли за народа,срамота ,два пъти в годината . С тези мижави 40 – се подигравате на труда им,цял живот блъскали за страната си!АннаДимова

]]>
От: Мария Алексиева https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2648 Sun, 28 Oct 2018 13:39:01 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2648 За всички,защото не е честно да се разделят хората при такъв голям християнски празник,

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2647 Sun, 28 Oct 2018 13:23:31 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2647 И нека всички пенсионери получат коледна надбавка.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2644 Sun, 28 Oct 2018 10:53:02 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2644 40 – 40.00 лв. но нека да бъдат за всички. Ние с 1 лв. отгоре не сме ли хора?

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%b8/#comment-2643 Sun, 28 Oct 2018 10:18:20 +0000 https://vihrogon.bg/?p=23929#comment-2643 Коледни добавки на всичми пенсионери!

]]>