Разбиха камерата на д-р Енчев в Белащица
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Камерата на д-р Енчев в Белащица е била разбита тази нощ, научи marica.bg. Устройството е било поставено от МОСАД заради охраната на Израелско-българския институт, който се намира в Резиденцията на Енчеви в Белащица.
Те са подали жалба в Първо РПУ.
Все още не е ясно дали става дума за вандалска проява или за целенасочена атака към Израелско-българския институт.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари