Коментари на: Радев: Трудът в България е недооценен. Светът води битка за таланти с поглед в бъдещето, а тук все още борбата е за условия на труд и заплащане https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d1%8a%d1%82-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d0%b5-%d0%bd%d0%b5%d0%b4%d0%be%d0%be%d1%86%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd-%d1%81/ Сайтът на свободния дух Thu, 02 May 2019 10:21:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Незададен въпрос от Депутат: https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%b2-%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d1%8a%d1%82-%d0%b2-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-%d0%b5-%d0%bd%d0%b5%d0%b4%d0%be%d0%be%d1%86%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d0%bd-%d1%81/#comment-9994 Thu, 02 May 2019 10:21:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=47604#comment-9994 Защо в България има пенсионери работили толкова години, колкото изисква законът, а сега получават пенсия на стойност под прага на бедността? Кай, как, и защо допуска това? В годините Държавата е тази, която е определяла размерът на пенсионните вноски и заплатите за да гарантира достоен живот на пенсионера! Който има необходимият за пенсиониране стаж и си е плащал осигуровките трябва да има пенсия поне на прага на бедността. Иначе защо изобщо ни трябва такава държава, която не може да си направи сметката и оставя тези, които са били достойни граждани и данъкоплатци да мизерстват!

]]>