Коментари на: Радан Кънев за ремонтите в София: Да се разберем с ГЕРБ да прибират 20 -30 млн. от бюджета, но да не пипат града! https://vihrogon.bg/%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd-%d0%ba%d1%8a%d0%bd%d0%b5%d0%b2-%d0%b7%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b2-%d1%81%d0%be%d1%84%d0%b8%d1%8f-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5/ Сайтът на свободния дух Thu, 04 Oct 2018 12:29:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4