Премиерът отсече: Не ме викайте истерично – ще дойда! Ако не – нахокайте ме!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
С удоволствие ще идвам всеки път в парламента. Но не ме викайте така истерично „Ела незабавно, да дойдете незабавно!“. Това отсече премиерът Бойко Борисов в края на изказването си от парламентарната трибуна, цитиран от Блиц.
След изказването му залата избухна в аплодисменти.
Премиерът се появи изненадващо в парламента, след като лидерката на БСП Корнелия Нинова го извика, а малко преди това се бе разиграл голям скандал сред депутатите.
„Ако не дойда, тогава ме нахокайте! Ако не дойда единия ден, ще дойда на другия“, допълни Борисов.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари