Премиерът Борисов няма да участва на форума в Давос
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Премиерът Бойко Борисов няма да участва в Световния икономически форум в Давос, твъди „Труд“. Причината е, че президентът на САЩ Доналд Тръмп отмени пътуването на цялата американска делегация за швейцарския курорт.
Очакваше се Борисов да се срещне там с държавния секретар Майк Помпео, с когото да проведат разговор за купуването на изтребители на F-16.
От участие във форума се отказаха и германският канцлер Ангела Меркел, френският президент Еманюел Макрон и израелският премиер Бенямин Нетаняху.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари