Председателят на парламента на Турция: Доларът е единственият съюзник на САЩ
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Според Бинали Йълдъръм, председател на Турския парламент, „Доларът е единственият съюзник на САЩ“, съобщава информационната агенция АА. Това изявление е направил в събота в Женева по време на консултативна среща на Парламентарния съюз на Организацията за ислямско сътрудничество, информира „Фокус“.
Според турския политик така няма да се заличи присъствието на Палестина. Той е обвинил САЩ, че въоръжават терористичната групировка ПКК, като използват за претекст борбата с „Ислямска държава“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари