Побиха кръст в дупка на пътя, пък дано някой я оправи
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Състоянието на улиците в някои български градове е толкова лошо, че хората се принуждават да правят какви ли не демонстрации за да предизвикат реакция и ремонт. Точно по тази причина на една от пътните отсечки във Варна се появи кръст в голям трап в асфалта. Запознати коментираха, че на това място вече цял месец се трошат коли, но никой не реагира на оплакванията.


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари