Коментари на: Монитор: Баба сама ремонтира пътя до дома си https://vihrogon.bg/%d0%bc%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%b1%d0%b0%d0%b1%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d0%bf%d1%8a%d1%82%d1%8f-%d0%b4%d0%be-%d0%b4%d0%be/ Сайтът на свободния дух Tue, 16 Oct 2018 11:22:13 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: импортко https://vihrogon.bg/%d0%bc%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%b1%d0%b0%d0%b1%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b0-%d0%bf%d1%8a%d1%82%d1%8f-%d0%b4%d0%be-%d0%b4%d0%be/#comment-2347 Tue, 16 Oct 2018 11:22:13 +0000 https://vihrogon.bg/?p=22610#comment-2347 Бойко прави само асфалт, камъни и дърви се изнасят. Затова дереджето е такова.

]]>