Момченце е първото бебе за 2019 г. във варненската АГ болница. Раждаемостта се е увеличила през 2018-а
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Варненската АГ болница изпрати 2018 година с 2278 проплакали бебета, с повече от 100 раждания от миналата година, разкриха от здравното заведение.
Последното бебе за 2018 година е момченце и пое първата си глътка въздух в 21:03, момченце е и първото ни бебе за 2019, проплакало в 06:00 и бебетата и двете горди майки са добре, съобщиха от АГ болница.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Българчета ли са?