Може ли жена без брачно свидетелство да роди в Струмица?
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Факсимиле: plusinfo.mk
На входа на акушерското отделение в Общата болница в Струмица е поставено съобщение, в което пише, че пациентките, които идват да родят, трябва задължително да носят свидетелство за брак, съобщава македонският сайт „Плус инфо“, цитиран от БТА.
Снимка на съобщението се споделя в социалните мрежи тези дни и предизвиква реакции сред гражданите. Ще могат ли неомъжените жителки на Струмица да родят тук или ще трябва да търсят друга болница?, се питат те.


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари