Коментари на: Къци Вапцаров с ирония: Респект към ПР-а! Добре, че е „Локо Сф“, та да разберем, че операта ни е била в Хирошима https://vihrogon.bg/%d0%ba%d1%8a%d1%86%d0%b8-%d0%b2%d0%b0%d0%bf%d1%86%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b2-%d1%81-%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bf%d0%b5%d0%ba%d1%82-%d0%ba%d1%8a%d0%bc-%d0%bf%d1%80-%d0%b0/ Сайтът на свободния дух Thu, 18 Oct 2018 11:28:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4