Кафява вода потече от чешмите на апартаментите в софийския „Младост 2”. Виктор и Ади не вярват на очите си: Няма авария или ремонт на тръба
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Мръсна кафява вода е потекла от чешмите на домовете на живущите в столичния „Младост 2”. Видео и снимки бяха изпратени от зрителка на Нова Тв в рубриката „Моята новина.”
„Това тече от крана за топлата вода.”, уточни Аделина Радева на фона на видеото.
Екранният й партньор Виктор Николаев пък допълни: „Няма информация за авария или ремонт на някоя тръба, или винаги е било така…”


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари