Каролев за натиска срещу Орбан: Бюрократите в ЕС мислят, че гласът на мнозинството няма значение, но има!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Икономистът Владимир Каролев не остана встрани от една от най-обсъжданите в Европа, а и в България теми – натискът, който ЕС оказва на Виктор Орбан. Той сподели във Фейсбук следното наблюдение:
Икономическият национализъм на Орбан съм убеден, че скоро ще доведе до значими вреди на Унгария, но политиката му по темата бежанци е правилна. И беше подкрепена от мнозинството унгарци чрез гласуване. За бюрократите в Брюксел и повечето временно пребиваващи в ЕС депутати, повечето бивши или бъдещи бюрократи, какво са решили мнозинството в една държава обаче явно няма значение. Има значение другари евродепутати…имаааа!

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари