Как да си охладим колата без климатик само за 10 секунди (Видео)
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Този прост трик драстично ще намали температурата в колата – без климатик и само за 10 секунди. Спуснете прозореца от страната на водача и затворете вратата. Пътническата врата отворете и затворете няколко пъти, пише Actualno.com.
Температурата в колата ще падне с 10 градуса по Целзий минимум. Гледайте видеото и ще ви стане по-ясно.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари