И 5 минути контакт с природата подобряват душевното здраве
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
www.obekti.bg
И 5 минути контакт с природата подобряват душевното здраве, подложено на непрекъснат стрес от факторите на съвремието, установиха британски учени.
Хората физически имат нужда от тази връзка и първите пет минути от осъществяването й са и най-полезните. След това ползите продължават да се трупат, но началото е с най-силен ефект.
Освежаването може да стане и в градски паркове, като особено голяма полза има от места, в които зеленината е комбинирана с течаща вода.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари